Data Science po Godzinach

Data rozpoczęcia: 2021-09-01 2:00

Data Science po Godzinach – Bezpłatny meetup o analizie danych, AI, machine i deep learningu

 

Dzisiejszym światem rządzą… dane, a specjalista Data Science to jeden z najbardziej pożądanych zawodów! Ciągły rozwój analizy danych, AI, machine i deep learningu nie zwalnia tempa. To idealny moment, żeby mocniej zagłębić się w te tematy.

 

01.09.2021 o 14:00 odbędzie się Data Science Po Godzinach meetup online poświęcony w 100% data science! 📊💻 Zapisy pod linkiem ➡  https://infoshareacademy.com/data-science-po-godzinach/

 

Spotkanie powstało z myślą o programistach, którzy chcą rozwijać się w tym kierunku, a także o osobach, które codziennie pracują na dużych zestawach danych – marketingowcach, księgowych, analitykach.

 

Trzech prelegentów przybliży tematy detekcji i rozpoznawania tekstu, data pipelines i analizy szeregów czasowych w Pythonie. To specjaliści, którzy niejedno już widzieli na swoich monitorach. Na meetupie pokażą Wam jak wykorzystać dane, aby osiągnąć sukces, niezależnie od projektu.

 

Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się zdalnie. Meetup organizowany jest przez infoShare Academy, jedną z największych w Polsce szkół programowania, oferującą kursy od podstaw w trybie stacjonarnym oraz zdalnym z trenerem na żywo. Zakres szkoleń obejmuje takie technologie, jak np. UX, UI, Python, Java, Front-end, czy C#/.NET. Dotychczas Akademia przeszkoliła ponad 3000 osób, z których znaczna część pracuje obecnie na stanowiskach developerskich.

 

Agenda:

14.15 ➡ Krzysztof Bork Ceszlak – Machine Learning Project Manager

Temat: Toucan Eye – przygoda z detekcją i rozpoznawaniem tekstu.

15.00 ➡ Rafał Styrylski – Software developer and machine learning engineer

Temat: Hydraulika w Pythonie, czyli data pipelines i przetwarzanie strumieni danych

15.45 ➡ Marcin Zadroga, Data Scientist / Analytics Full Stack Developer

Temat: Analiza szeregów czasowych z wykorzystaniem Pythona

 

Po wszystkich prelekcjach przewidziane są sesje Q&A i networkingowe, a na koniec konkurs z nagrodami! Data Science po Godzinach poprowadzi Paweł Alicki, training architect w infoShare Academy od lat związany z branżą IT pasjonat Data Science.

 

Pełną agendę oraz formularz zapisów znajdziecie na stronie: https://infoshareacademy.com/data-science-po-godzinach/