SQLDay Lite 2015 w Warszawie

2015-08-27 Hubert Kobierzewski Konferencje, Networking, Wydarzenia

Jak zapewne dowiedzieliście się z naszych kanałów społecznościowych – organizujemy naszą “małą” konferencję SQLDay Lite poświęconą nowościom, jakie znajdą się w następnej edycji naszego ulubionego produktu bazodanowego.

Ustaliliśmy, że spotkamy się w dniach 20 (wypełnionym całodniowymi warsztatami) i 21 listopada (dzień sesji technicznych) w hotelu Warsaw Plaza.

Zgodnie z tradycją SQLDay Lite, do Warszawy zaprosiliśmy nasze polskie gwiazdy SQL Server — prawdziwych wyjadaczy tematu, wśród nich osoby nagrodzone tytułem Microsoft Most Valuable Professional w kategorii SQL oraz pracowników firmy Microsoft. Proces wybierania sesji przez członków Stowarzyszenia jeszcze trwa, ale na pewno będziecie mili okazję posłuchać m.in:

Zaplanowaliśmy też wyjątkową sesję generalną — szczegóły już wkrótce.

Mamy dla Was już pełną listę sesji szkoleniowych, odbywających się 20 listopada — znajdziecie na niej tematy dla administratorów, programistów bazodanowych i specjalistów Business Intelligence. Oto ona:

Serdecznie zapraszamy Was na naszą stronę internetową, znajdującą się pod adresem http://sqlday.pl/. Możecie tam znaleźć wszelkie informacje odnośnie konferencji, jak również materiały z poprzednich konferencji. Przy okazji, pamiętacie SQLDay 2015 i największy panel dyskusyjny poświęcony rozwiązaniom bazodanowym firmy Microsoft w Polsce?

Jeśli nie, zobaczcie jak wyglądała ta konferencja w pigułce, weźcie udział w konkursie i odbierzcie na SQLDay Lite wygrany upominek!

Ruszyła już rejestracja, system dostępny jest pod adresem: http://sqlday.pl/reg/. Pamiętajcie, że wejściówki na sesje szkoleniowe tylko do 11 września kosztują 600 zł netto, potem ich cena wzrośnie do 900 zł netto. Szybsza rejestracja umożliwia skorzystanie z promocji. Natomiast cena samej konferencji, z założenia społecznościowej, jest stała i wynosi zaledwie 150 zł netto. Pełen cennik znajdziecie pod adresem http://sqlday.pl/cennik/.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół SQLDay Lite 2015