SQL Server MVP Deep Dives Volume Two już jest w przedsprzedaży

2011-09-27 Anorak News

BOOKLET__SQLServerMVPDeepDivesVolumeTwoJak zapewne większość z Was, sympatyków Polskiej Grupy Użytkowników SQL Server pamięta, w ubiegłym roku ukazała się książka (Manning Publishing) zatytułowana SQL Server MVP Deep Dives, w której to około sześćdziesięciu MVP w kategorii SQL Server napisało swoje rozdziały, dzieląc się swoimi najlepszymi praktykami w tej dziedzinie. Wśród autorów znalazł się jeden Polak, doskonale Wam znany Paweł “BREJK” Potasiński (pisząc rozdział: Extending your productivity in SSMS and Query Analyzer) Książka jest wciąż do kupienia w wersji papierowej i elektronicznej, między innymi w TYM miejscu, a cały dochód z jej sprzedaży kierowany jest do Fundacji War Child.

Niezmiernie miło nam poinformować, że właśnie ukazuje się SQL Server MVP Deep Dives Volume Two (oficjalna premiera na konferencji PASS Summit w Seattle). Tym razem sześćdziesięciu trzech MVP napisało swoje rozdziały decydując się na wsparcie Fundacji Operation Smile. Książka jest już dostepna w przedsprzedaży w formie papierowej (te polecamy szczególnie) oraz cyfrowej. W tegorocznej edycji znajdziecie dwa rozdziały napisane przez liderów naszej grupy (oba w sekcji DBA):

  • Build your own SQL Server 2008 performance dashboard | autorem którego jest Paweł “BREJK” Potasiński {BLOG | TWITTER}
  • High availability of SQL Server in the context of Service Level Agreements | autorem którego jest Tobiasz “ANORAK” Koprowski {BLOG | TWITTER | BLOG}

Tym bardziej zapraszamy do zakupu tej książki – pamiętając o celu jaki przyświeca organizatorom projektu, czyli pomocy dzieciom i dzieleniu się wiedzą ze społecznością.

Więcej informacji i pełen wykaz rozdziałow znajdziecie na stronie: MANNING PUBLISHING