Spotkanie PLSSUG Poznań i OW PTI

2016-10-25 Łukasz Grala Poznań, Spotkania

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie PLSSUG w Poznaniu a zarazem na drugie spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Poznaniu . Wraz z przedstawicielami grupy Microsoft Azure User Group Poland w Poznaniu postanowiliśmy połączyć siły i zorganizować wspólne spotkanie, na którym poruszmy tematykę zarówno z dziedziny chmury publicznej Microsoft Azure jak również tematyki data w oparciu o Microsoft SQLServer.

 

Przy współpracy z PTI (odział WLKP) zapraszamy do centrum wykładowego Politechniki Poznańskiej, które mieści się przy ulicy Piotrowo 3, w piątek 18 listopada do sali 8CW godzina 17.30.

 

Wstępna agenda spotkania:

17.45    18.00 Powitanie, sprawy organizacyjne grup.

18.00    18.40 Azure Stream Analytics i Machine Learning. Cały duży obszar danych Big Data to dane strumieniowe, w szczególności dane pochodzące z rozwiązań IoT. O podejściu do takich danych, zbudowaniu rozwiązania do analityki czasu rzeczywistego, wykorzystaniu Azure Machine Learning do zaawansowanej analizy w czasie rzeczywistym opowie Łukasz Grala ( MVP Data Platform i architekt danych w TIDK)

18.40 – 19.20 – Azure Cloud ID in AllegroPatryk Szudrowicz  (Senior System Administrator w Allegro)

19.20 –  20.10  – Przerwa – Pizza & Networking

20.10 – 20.50 – SQL Server w Azure  i AWSWojciech Wencel (Summ-IT)

21.00 – Zakończenie

  

Po zakończeniu części na Politechnice proponujemy przenieść się na Stary Rynek (dokładne miejsce podamy w późniejszym terminie) aby kontynuować „networking” przy jakimś szlachetnym trunku. :)

Bardzo prosimy o rejestrowanie się gdyż mamy ograniczoną liczbę miejsc. – MEETUP