Plany PLSSUG na Nowy 2012 Rok

2012-01-06 Anorak Konferencje, News, Spotkania, Wydarzenia

Polska Grupa Użytkowników SQL Server wciąż działa. Jak mogliście zauważyć w drugim półroczu minionego roku nie działo się w naszej społeczności bardzo dużo – ale niektórzy z Was mogli nas (i siebie nawzajem) spotkań między innymi na konferencji Microsoft Technology Summit oraz spotkaniach grup w Krakowie, Katowicach i Warszawie. Na samej konferencji PLSSUG pojawił się na trzech sesjach, gdzie doskonale zgrane duety: Marek Adamczuk i Paweł Potasiński, Grzegorz Stolecki i Marcin Szeliga, Łukasz Grala i Damian Widera zaprezentowały bardzo wysoko ocenione sesje (pierwszy duet najlepszą sesję konferencji!).  Zas spotkania w wymienionych miastach również obfitowały w emocje.

LOGO__SQLDAYWorkshopNa pierwsze półrocze Nowego 2012 Roku zaplanowaliśmy całkiem sporo wydarzeń. Po pierwsze: SQLDay Workshop 2012 – czyli nasze cykliczne (choć trochę nieregularne) warsztaty w Krakowie. Szczegóły warsztatów, choć miejsc już nie ma, znaleźć można TUTAJ. Podczas warsztatów będziecie mogli spotkać naszych liderów z kilku miast: Krzysztofa Stachyrę (Warszawa), Damiana Widerę (Katowice), Grzegorza Stoleckiego (Chorzów), Pawła Wilkosza (Kraków) i Tobiasza Koprowskiego (Wrocław).

Od stycznia też pracujemy nad spotkaniami lokalnymi, na pewno będa się one odbywały w Krakowie, Warszawie, katowicach oraz… we Wrocławiu. mamy nadzieję że uda nam się przywrócić w miarę regularne spotkania w stolicy Dolnego Śląska (na pewno odbęda się one w styczniu i lutym). Szczególy będzie można znaleźć w naszym kalendarzu, oraz na portalach Facebook, Goldenline i LinkedIn.

logo_SQL-2012_summer-kol_crop - CopyZaś na końcówkę maja zaplanowaliśmy zapowiadaną już wczesniej 5 edycję naszej dorocznej konferencji SQLDay 2012. Konferencja odbędzie się na terenie Wyższej Szkoły Edukacji, będzie trwać łącznie trzy dni (jeden dzień warsztatów i dwa dni konferencji), będzie płatna (ale naprawdę symbolicznie) i będzie obfitować w spotkania w prelegentami z Polski: większość naszych PLSSUG’owych prelegentów i kilku nowych oraz z zagranicy: Jen Stirrup, Denny Cherry, Chris Testa-O’Neil, Neil Hambly, Klaus Aschenbrenner i inni. Spotkania takie jak warsztaty, sesje, przerwy kawowe, luch oraz piątkowa impreza integracyjna. Szczegóły na stronie KONFERENCJI – pilnujecie terminów!

Do tego jeszcze dochodzą sesje na Virtual Study – nasza grupa planuje zorganizować przy współpracy z tym prawdopodobnie najlepszym portalu szkoleniowym w Europie cykl kilkunastu spotkań z zakresu Microsoft SQL Server Reporting Services – od podstaw aż po zaawansowane użycie.

Do zobaczenia!