Pierwsze spotkanie PLSSUG Warszawa zakończone – mini relacja

2014-01-08 Leszek Kwaśniewski News, Spotkania, Warszawa

Właśnie wróciłem z pierwszego spotkania PLSSUG Warszawa w nowym SQL’owym 2014 roku!.

Zjawiliście się tłumnie – wypoczęci po świętach i po Sylwestrze. Dziękujemy!!!!!

Spotkania w środę – co było moją obawą – okazało się, że nie spowodowało zmniejszenia frekwencji – ale pewnie była to zasługa świetnych prelegentów i ciekawych tematów sesji.

Jedna z ważniejszych informacji jaką należy zapamiętać: SQLDay 2014, 28-30 kwietnia we Wrocławiu jest już faktem. W najbliższym czasie – dosłownie na dniach – na stronie http://conference.plssug.org.pl/ zaczną pojawiać się informacje o nadchodzącym SQLowym szaleństwie we Wrocławiu.

Sesja Marcina Pytlika o mechanizmie assembly w SQL Server z powodów “opieszałości służby zdrowia”, lub innych przyczyn czysto zdrowotnych została przełożona na początek lutego…. I będą wtedy dwie ciekawe sesje ;-)

Po administracyjno/organizacyjnym początku – mającym na celu skrócić czas oczekiwania na rozpoczęcie sesji – zaczął w pięknym stylu Paweł o Hekatonie opowiadać….. wytoczył kilka armat i zaczęliśmy strzelać….. Powstały dwa króciutkie filmiki … pointegrowaliśmy się – ustaliliśmy z Prelegentami niespodzianki na luty i marzec… Na kwiecień planuję większą niespodziankę  -tylko oby jak zwykle się nie okazało, że nic z tego nie wyjdzie.

Proszę Was o sprawdzenie skrzynek pocztowych (mam raport o tym, że dużo wysłanych wiadomości nie zostało otwartych) i ewentualne sprawdzenie adresów / dopisanie swojego aktualnego adresu na który chcecie otrzymywać wiadomości o spotkaniach PLSSUG Warszawa na stronie http://plssug.org.pl/onas/warszawa/ (jeśli wpiszecie swój aktualny adres, a on już jest na liście – dostaniecie taką informację z systemu mailingowego)

Dodatkowo chciałbym znaleźć pomocnika/pomocników dla mnie i Huberta w sprawach czysto technicznych/organizacyjnych – często w dniu spotkania (pomimo załatwiania wielu spraw wcześniej) wypada kilka rzeczy do zrobienia – poza tym na samym spotkaniu trzeba zrobić kilka rzeczy na raz.

Chcesz Pomóc! Zgłoś swoja chęć oraz ewentualne pomysły jak widziałbyś urozmaicenie Naszych wspólnych spotkań! Tworzymy społeczność razem ;-) Dzielmy się wiedzą, pasją.

Pozdrawiam w Nowym SQLowym Roku 2014 w imieniu swoim i Huberta.