Nowy cykl PLSSUG na portalu VirtualStudy

2012-08-15 Anorak Spotkania Wirtualne

W ramach współpracy z naszym długoletnim partnerem, portalem VirtualStudy.pl rozpoczynamy kolejny cykl szkoleniowy związany z SQL Server. Tym razem będzie to cykl poświęcony raportowaniu, a jego szczegóły (za portalem Virtual Study) przedstawiają się następująco:

Dość duża ilość dostępnych narzędzi raportowych dostarczanych przez Microsoft pozwala na swobodne posługiwanie się nimi, przez osoby o różnym doświadczeniu i umiejętnościach. Zapraszamy na cykl pięciu sesji podczas których Bartłomiej Graczyk zaprezentuje praktyczny aspekt ich wykorzystania przez kierowników projektów (PM) oraz Biuro Zarządzania Projektami (PMO).

W trakcie prezentacji zobaczycie jak sprawnie posługiwać się usługami takimi jak Excel ServicesVisio ServicesSQL Server Reporting ServicesPerformance Point Service czy też PowerView aby efektywnie monitorować i raportować postępy projektów realizowanych w ramach organizacji.

Cykl rozpoczyna się 5. września (środa), sesja Live Meeting jak zwykle o 20.30.Kolejne spotkania będą odbywać się co 2 tygodnie w środę.

Szczegółowe informacje na temat sesji oraz linki do rejestracji można znaleźć na naszym forum oraz w kalendarzu.

Serdecznie zapraszamy!