Lipcowe nominacje MVP

2013-07-02 PLSSUG MVP Award, News

Pierwszego lipca Microsoft opublikował listę członków społeczności nominowanych do nagrody Microsoft Most Valuable Professional. Czym jest nagroda MVP? Jak to doskonale opisał Mariusz Kędziora w TYM miejscu:

MVP_FullColor_ForScreen

Microsoft Most Valuable Professional (MVP), to międzynarodowy program Microsoft dla programistów i specjalistów IT. Tytuł przyznawany jest tym, którzy swoją działalnością wywarli istotny wpływ na techniczną społeczność i są jej głównym trzonem. MVP to forma podziękowania za dotychczasowe osiągnięcia oraz motywacja i wsparcie do dalszej aktywności. Osoby nagrodzone takim tytułem m.in. otrzymują dostęp do kodów źródłowych oprogramowania oraz mają kontakt z twórcami oprogramowania Microsoft. Co roku odbywa się konferencja dla osób wyróżnionych tym tytułem – MVP Summit

Nam, jako grupie ukierunkowanej na Microsoft SQL Server (i okolice) jest szczególnie miło poinformować, że do grona posiadaczy tej nagrody dołączył Bartłomiej Graczyk {BLOG|LINKED IN|GOLDEN LINE} (znany lider naszej społeczności). Nasz nowy “MVP od SQL Server” występował na konferencji SQL Day, ma na swoim koncie sporo tekstów w witrynach dla profesjonalistów, oraz jest aktywnym użytkownikiem forów poświęconych technologiom SQL Server, ze szczególnym uwzględnieniem domen Business Intelligence  oraz Data Warehouse.

Renominacje na nowy rok otrzymali też liderzy naszych dwóch oddziałów:

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!