Global Windows Azure BootCamp

GWAB_logoJuż w najbliższą sobotę w wielu, wielu miejscach na świecie odbędzie się druga edycja Global Windows Azure BootCamp {GWAB}. Warsztaty prowadzone równocześnie prawie na całym świecie w Polsce po raz pierwszy zrealizowały się we Wrocławiu w ubiegłym roku. Tym razemdo Wrocławia dołączyła Warszawa, a potem Szczecin i Katowice. Tak więc ekipa z Polski jest całkiem zacna.

Ponieważ platforma Windows Azure (a wkrótce już Microsoft Azure – szczegóły będą ogłoszone i potwierdzone na najbliższej konferencji BUILD) to nie tylko miejsce pracy dla deweloperów czy IT Pro’sów ale też (a może przede wszystkim) dla bazodanowcóe, podczas tegorocznego wydarzenia impreze będą wspierali czynnie (swoimi prelekcjami) między innymi: Łukasz Grala (Warszawa), Damian Widera (Katowice), Tobiasz Koprowski (Wrocław).

Tych, którzy jeszcze sie nie zdecydowali na Sobotę z Azurem (a będa w okolicy miasta, gdzie miejsca jeszcze są) zapraszamy serdecznie. Wszystkie szczegółowe informacje oraz linki do spotkań możena znaleźć w jednym zbiorczym wpisie na portalu WSS.PL (tutaj).