83. Spotkanie PLSSUG Warszawa – Norbert Kulski i Bartosz Ratajczyk

2014-12-30 Leszek Kwaśniewski Spotkania, Warszawa

Pierwsze spotkanie w roku 2015 – 8 stycznia 2015, godzina 18:00 (zbiórka od 17:45), Microsoft Polska, Al. Jerozolimskie 195A. Rejestracja na spotkanie na MeetUp , a dokładnie tutaj

Będzie praktycznie, z większą ilością mięska! Dwóch Prelegentów opowie Nam o zastosowanych rozwiązaniach lub koncepcjach na zastosowanie w praktyce SQL Server. O MDS/DQS dawno nie było – więc Norbert odświeży temat…. Bartosz natomiast wciągnie Nas w świat automatyzacji, budzenia o 3 rano (ponieważ coś się źle dzieje w naszym nadzorowanym serwerze bazodanowym) – czyli o monitorowaniu i automatyzowaniu będzie mowa.

18:15 – 19:15 Norbert Kulski

Temat: MDS i DQS praktycznie

Abstrakt: Sesji o MDS i DQS było już trochę, dlatego tym razem odpuszczamy teorię (no może nie licząc szybkiego wstępu :) ) i skupiamy się praktycznym rozwiązaniu.

Przerwa – nie będzie Pierniczenia, ale zawsze można zaplanować inne atrakcje! Słyszałem, że “PIZZA is COMMING to TOWN”.

19:45 – 21:00 Bartosz Ratajczyk

Temat: WMI i alerty …..

Temat tajemniczy ;-) Prawdopodobnie będzie o automatyzacji centrum sterowania wszechświatem, poszukiwaniu życia na innych planetach, nielegalnych w firmie plików mp3 na podczepianych USB przez Użytkownika/Admina ;-). [Ode mnie: Abstrakt jest ode mnie ].

Szykujcie się na Sylwestra – to już jutro!

 

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie w SQLowym roku 2015!

Liderzy PLSSUG Warszawa – Hubert i Leszek.


Po spotkaniu – materiały: