56. spotkanie PLSSUG Kraków

2016-05-23 Michał Sadowski Kraków, Spotkania

Serdecznie zapraszamy na 56. spotkanie PLSSUG Kraków.
Uwaga: Zmiana terminu spotkania ze środy na czwartek!

KIEDY
9 czerwca (czwartek) godz. 17:45

AGENDA
17:45 – 18:00 Rozpoczęcie spotkania, sprawy organizacyjne
18:00 – 19:00 Kursory w SQL Server – Tomasz Libera
19:00 – 19:15 Pizza Time, Networking
19:15 – 20:15  Funkcje SQL Server Management Studio – Te nowe… i te stare… – Marek Maśko
20:15 – 20:30 Zakończenie

ABSTRAKT SESJI
Funkcje SQL Server Management Studio – Te nowe… i te stare… – Każdy kto miał styczność z SQL Serverem na pewno miał też do czynienia z SQL Server Management Studio. Większość administratorów i developerów używa tej aplikacji w swojej pracy na co dzień. Ale czy to oznacza, że każdy zna pełną paletę opcji i możliwości jakie daje nam to narzędzie?
Na tej sesji przedstawię nowości jakie zostały wprowadzone w najnowszej wersji Management Studio oraz mało znane opcje i możliwości  dostępne w nim od dawna, a które dla wielu z Was mogą okazać się bardzo przydatne.

BIO PRELEGENTA
Tomasz Libera
– Pracuje jako programista SQL Server w WSZiB w Krakowie, w zespole rozwijającym aplikacje zarządzania uczelnią. Prowadzi autoryzowane szkolenia i zajęcia dla studentów z zakresu SQL Server. Działa w grupie PLSSUG niemal od początku jej istnienia, lider krakowskiego oddziału. Jako prelegent SQLDay od konferencji w 2014 roku. Posiada m.in. certyfikaty MCT, MCSE Data Platform, MCITP-DBA, MCTTP-DD. Prywatnie pasjonat kolarstwa górskiego i maratonów MTB.
Marek Maśko – Na co dzień pracuje jako Główny Analityk Baz Danych w Sabre Polska gdzie rozwija bazę danych dla systemu planowania lotów. Wspiera duży międzynarodowy zespół programistów, testerów, wdrożeniowców oraz pracowników wsparcia technicznego. Fan optymalizacji zapytań oraz zgłębiania wiedzy o SQL Server Internals. Z SQL Serverem zawodowo związany od  2010 roku. Wcześniej programista Java oraz C#.

MIEJSCE
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie, Al. Kijowska 14, sala 5K (parter)

REJESTRACJA
Wymagana jest bezpłatna rejestracja na spotkanie:
http://www.meetup.com/PLSSUG/events/226587318/